AMD RYZEN 5 1600

7,999.00 ден

Категорија:

Опис

AMD RYZEN 5 1600

  • 3.2GHz up to 3.6GHz
  • BOX
  • AM4
  • 6xCore 16MB 65W
  • YD1600BBAFBOX
Потрошувачка Кошничка
Нема производи во кошничката!
Продолжи со купување
0