Cooler Master MasterWatt Lite 400W

1,980.00 ден

Категорија:

Опис

Cooler Master MasterWatt Lite 400W, 230V, 80Plus, Active PFC, 12

Потрошувачка Кошничка
Нема производи во кошничката!
Продолжи со купување
0