CPU Intel Celeron G4930

2,700.00 ден

Категорија:

Опис

CPU Intel Celeron G4930 Coffee Lake Dual Core 3.2GHz LGA 1151 2MB BOX

Потрошувачка Кошничка
Нема производи во кошничката!
Продолжи со купување
0