DIMM 4GB DDR4 2666MHz Kingston

1,230.00 ден

Категорија:

Опис

DIMM 4GB DDR4 2666MHz Kingston CL19 1Rx16

Потрошувачка Кошничка
Нема производи во кошничката!
Продолжи со купување
0