Intel i3-8100 3.6 GHz

8,799.00 ден

Категории: ,

Опис

Intel i3-8100 3.6 GHz

  • Tray
  • Core Name: Coffee Lake
  • Core x 4
  • Thread x 4
  • 6MB Cache
  • Processor Graphics: Intel® UHD Graphics 630
  • Sockets: LGA 1151
Потрошувачка Кошничка
Нема производи во кошничката!
Продолжи со купување
0