Intel i5-8500 3.0 GHz up to 4.1 GHz

15,199.00 ден

Категории: ,

Опис

Intel i5-8500 3.0 GHz up to 4.1 GHz

  • Box
  • Core Name: Coffee Lake
  • Core x 6
  • Thread x 6
  • 9MB SmartCache
  • Processor Graphics: Intel® UHD Graphics 630
  • Sockets: LGA 1151
Потрошувачка Кошничка
Нема производи во кошничката!
Продолжи со купување
0