Intel I5-9400F 2.9G 1151 BOX

9,699.00 ден

Категории: ,

Опис

Intel I5-9400F 2.9G 1151 BOX

  • 2.9 GHz up to 4.1 GHz
  • Core Name: Coffee Lake
  • Core x 6
  • Thread x 6
  • 9MB SmartCache
  • Processor Graphics: None
  • Sockets: LGA 1151
  • BX80684I59400
Потрошувачка Кошничка
Нема производи во кошничката!
Продолжи со купување
0