Intel i5-9600KF 3.7 GHz up to 4.6 GHz

13,499.00 ден

Категорија:

Опис

Intel i5-9600KF 3.7 GHz up to 4.6 GHz

  • Box
  • Core Name: Coffee Lake
  • Core x 6
  • Thread x 6
  • 9MB SmartCache
  • Processor Graphics: Intel® UHD Graphics 630
  • Sockets: LGA 1151
  • BX80684I59600KF
Потрошувачка Кошничка
Нема производи во кошничката!
Продолжи со купување
0