Intel i9-10900X 3.7 GHz up to 4.7 GHz

44,999.00 ден

Категории: ,

Опис

Intel i9-10900X 3.7 GHz up to 4.7 GHz

  • No Fan Box
  • Core Name: Coffee Lake
  • Core x 10
  • Thread x 20
  • 19.25MB SmartCache
  • Sockets: LGA 2066
Потрошувачка Кошничка
Нема производи во кошничката!
Продолжи со купување
0