Intel i9-9900KF 3.6 GHz up to 5 GHz

29,999.00 ден

Категории: ,

Опис

Intel i9-9900KF 3.6 GHz up to 5 GHz

  • No Fan Box
  • Core Name: Coffee Lake
  • Core x 8
  • Thread x 16
  • 16MB SmartCache
  • Processor Graphics: None
  • Sockets: LGA 1151
  • BX80684I9900KF
Потрошувачка Кошничка
Нема производи во кошничката!
Продолжи со купување
0