MB Gigabyte H310M-S2V

3,260.00 ден

Категорија:

Опис

MB Gigabyte H310M-S2V 2.0 LGA1151 DDR4 2666MHz SATA3 USB3.1 GBit LAN DVI/VGA

Потрошувачка Кошничка
Нема производи во кошничката!
Продолжи со купување
0