MSI GeForce GT730 2GB DDR3 OC

4,000.00 ден

Out of stock

Категорија:

Опис

MSI GeForce GT730 2GB DDR3 OC HDMI/DVI/VGA Low Profile Noise Free

Потрошувачка Кошничка
Нема производи во кошничката!
Продолжи со купување
0