HDD 3.5″ 1TB Western Digital

2,250.00 ден

Категорија:

Опис

HDD 3.5″ 1TB Western Digital SATA3 64MB Caviar Blue 7200rpm WD10EZEX

Потрошувачка Кошничка
Нема производи во кошничката!
Продолжи со купување
0