HDD 3.5″ 6TB Seagate IronWolf PRO NAS SATA3 7200RPM 256MB ST6000NE000

15,990.00 ден

HDD 3.5″ 6TB Seagate IronWolf PRO NAS SATA3 7200RPM 256MB ST6000NE000

Опис

HDD 3.5″ 6TB Seagate IronWolf PRO NAS SATA3 7200RPM 256MB ST6000NE000

Потрошувачка Кошничка
Нема производи во кошничката!
Продолжи со купување
0