ATX Midi Tower Case Deepcool MACUBE 310

4,800.00 ден

Категорија:

Опис

ATX Midi Tower Case Deepcool MACUBE 310 Black w/2xUSB 3.0, 1x 120mm Fan

Потрошувачка Кошничка
Нема производи во кошничката!
Продолжи со купување
0