Intel I3-9100 3.6G 1151 Tray

7,499.00 ден

Категории: ,

Опис

Intel I3-9100 3.6G 1151 Tray

  • 3.6 GHz up to 4.2 GHz
  • Core Name: Coffee Lake
  • Core x 4
  • Thread x 4
  • 6MB SmartCache
  • Processor Graphics: Intel® UHD Graphics 630
  • Sockets: LGA 1151
  • CM8068403377319
Потрошувачка Кошничка
CPU AMD AM4 Ryzen 3 Box5,799.00 ден
-
+
Меѓузбир
5,799.00 ден
Вкупно
5,799.00 ден
Продолжи со купување
1